KONST / Litografier / Färglitografi 16118214
nr 1611 8214
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Stilleben med fiskar. PT, Signerad, numrerad. Färglitografi. Bladets mått: 56x75 cm, yttermått inklusive ram: 64x82 cm
Kondition: skadad ram
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 april 2024
kl 19:13:09
5/4 00:26:16
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm